ART / Lithographs / Litograph in colors 15507138
nr 1550 7138
LITOGRAPH IN COLORS
6 parts. Signerad Deteste. Litograph in colors. Sheet: 40x50, oramade lösa blad,
6 st. Signerad Deteste. Färglitografi. Bladets mått: 40x50, oramade lösa blad
SEK 100
Monday July 3 2023
at 18:11:41
2/7 17:37:15